Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności
Orły Biegowe
Orły Biegowe
Orły Biegowe
Orły Biegowe
Orły Biegowe
Orły Biegowe

Aktualności


Już chwileczkę, już za momencik..

Już chwileczkę, już za momencik......


Drodzy Biegacze! Nadchodzi długo wyczekiwana chwila, na którą czeka wielu z Was!
3 marca o godzinie 16:00 ruszają zapisy na XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka”

Ze względu na wybory do parlamentu europejskiego bieg wyjątkowo odbędzie się w trzecią a nie w drugą niedziele czerwca czyli 16 o godzinie 9:00. Jak zawsze oferujemy niezapomniane wrażenia, udział w wielkim święcie biegowym w naszym mieście. Wiemy, że niezawodni grodziscy kibice przygotowują się na przyjęcie biegaczy z całego kraju. Jesteśmy przekonani, że atmosfera na trasie oraz na mecie będzie jak zwykle wyjątkowa i niezapomniana. W strefie mety czekać na Was będzie jak zawsze nielimitowany katering oraz nielimitowane Piwo z Grodziska. Czas oczekiwania na dekoracje zwycięzców umili Wam znakomity zespół muzyczny, który da około godziny koncert ze sceny w rynku.

W tym roku XVI Hunters Grodziski Półmaraton „Słowaka” odbędzie się w ramach Grodziskiego Weekendu Biegowego, którego hasło przewodnie brzmi: „Postaw Stopę w Grodzisku.” W sobotę w ramach Grodziskiego Weekendu Biegowego odbędzie się MP Inwestycje Bieg na5km i 10km, VI Hunters Grodziski Mini Półmaraton „Słowaka”oraz III Bieg Wolontariusza. Oczywiście biegacze którzy ukończą poszczególne dystanse otrzymają wyjątkowe medale.

Jeśli masz wolny weekend w dniach 15 – 16 czerwca 2024 roku koniecznie „Postaw Stopę w Grodzisku” i wystartuj na którymś z biegów. My ze swej strony zapewniamy dobrą organizacje i niezapomnianą atmosferę.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=9237

Do zobaczenia w Grodzisku Wielkopolskim!